Og這szenia

OGΜSZENIA NA V NIEDZIEL WIELKANOCN

19 MAJ 2019 r.

Dzi na Mszy 鈍. o g. 1100 Uroczysto嗆 I Komunii 鈍. Po raz pierwszy do swojego serca przyjmie Jezusa Eucharystycznego dziewi皻na軼ioro dzieci. Otoczmy je i ich rodziny nasz modlitw oraz odn闚my osobist pobo積o嗆 Eucharystyczn i pragnienie cz瘰tej Komunii 鈍. Nabo瞠雟two Majowe o 1630 a po nim Msza 鈍. wieczorna. W tygodniu dzieci prze篡wa b璠 sw鎩 bia造 tydzie uczestnicz帷 codziennie w Nabo瞠雟twie Majowym o 1730 i Mszy 鈍. wieczornej.

Spowied dla dzieci rocznicowych, rodzic闚 i chrzestnych w sobot 1600.

W liturgii Ko軼io豉 obchodzimy:

Pi徠ek – wsp. Naj鈍i皻szej Maryi Panny, Wspomo篡cielki Wiernych

Za tydzie na Mszy 鈍. o 1100 Rocznica I Komunii dzieci z klas IV.

W przysz陰 niedziel odb璠zie si przy naszej parafii kwesta na rzecz dzieci niepe軟osprawnych z powiatu Suskiego. Do grupy suskiej nale膨 tak瞠 dzieci z naszego terenu. Niepe軟osprawne dzieci wraz z opiekunami b璠 prosi o wsparcie na wyjazd rehabilitacyjny w czasie wakacji.

W minionym tygodniu zosta豉 zako鎍zona renowacja pomnik闚 na grobach pa雟twa Piotra i Henryki Rabczy雟kich. Koszt ca這軼i 4 000 z. B鏬 zap豉 wszystkim ofiarodawcom, kt鏎zy wsparli to dzie這 bior帷 udzia w listopadowej  kwe軼ie. W najbli窺zym czasie planujemy wraz z rad parafialn: za這瞠nie nag這郾ienia w kaplicy, zakup sk豉danych krzese oraz inwentaryzacj cmentarza. Przy okazji przypominamy, aby do kontenera na 鄉ieci wrzuca jedynie to co nieorganiczne. Natomiast zwi璠貫 kwiaty, traw i chwasty sk豉dajmy w oznakowane miejsce. Pami皻ajmy tak瞠, 瞠 cmentarz nie mo瞠 by rumowiskiem, dla tego pozosta這軼i po starych nagrobkach, w tym kamie, beton, krzy瞠 nale篡 wywozi z cmentarza.

B鏬 zap豉 za sprz徠anie ko軼io豉 rodzinom dzieci komunijnych i z這瞠nie daru ofiarnego na nowy ornat dla parafii.  W tym tygodniu o przygotowanie 鈍i徠yni prosimy rodzic闚 dzieci rocznicowych.