Og這szenia

OGΜSZENIA NA XVI NIEDZIEL ZWYKㄐ

21 LIPCA 2019 r.

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 20. Og鏊nopolski Tydzie 鈍. Krzysztofa. Po ka盥ej Mszy 鈍. b這gos豉wie雟two kierowc闚 i ich pojazd闚, aby zawsze u篡wali ich m康rze i odpowiedzialnie. Ofiary z這穎ne przy tej okazji przeznaczone b璠 na wsparcie misjonarzy. Dzi go軼imy w naszej parafii ks. Krzysztofa Kasprzaka misjonarza z Tanzanii, kt鏎y przybli篡 nam warunki pracy w鈔鏚 Masaj闚.

W 鈔od 24 lipca, ok. godz. 1500 go軼i b璠ziemy w naszej parafii Piesz Pielgrzymk G鏎alsk na Jasn G鏎. Prosimy wszystkich ch皻nych, aby jak co roku pomogli w ugoszczeniu pielgrzym闚. Jest to oko這 pi璚iuset w wi瘯szo軼i m這dych ludzi, dlatego bardzo prosimy o w陰czenie si jak najwi瘯szej ilo軼i m這dych wolontariuszy, przyda si ka盥a para r彗. B鏬 zap豉 wszystkim, kt鏎zy wsparli akcj podj璚ia pielgrzym闚 finansowo, przez ofiar do skarbony.

Z kalendarza liturgicznego:

W poniedzia貫k 安i皻o 安. Marii Magdaleny

We wtorek 安i皻o 安i皻ej Brygidy Szwedzkiej, zakonnicy, Patronki Europy.

W 鈔od wspomnienie 安i皻ej Kingi, dziewicy.

W czwartek 安i皻o 安i皻ego Jakuba, aposto豉, a tak瞠 wspomnienie 安i皻ego Krzysztofa, patrona kierowc闚

W pi徠ek wspomnienie 安i皻ych Joachima i Anny, rodzic闚 NMP.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego Tygodnia 篡czymy b這gos豉wie雟twa Bo瞠go   i opieki 安i皻ych Patron闚, a naszym go軼iom mi貫go wypoczynku i dobrej pogody.

Pro軸a do wszystkich troszcz帷ych si o groby na naszym cmentarzu, aby potrzebna do podlewania wod czerpali z nape軟ionych zbiornik闚 b康 z uj璚ia z przed plebanii.

W sobot 27 lipca odwiedz swoich chorych z Naj鈍i皻szym Sakramentem od 830.

W przysz陰 niedziel wsp鏊nota niepe軟osprawnych Arka z Wieliczki prosi nas b璠zie o wsparcie finansowe wyjazdu rehabilitacyjno-wakacyjnego dla chorych.

Zach璚amy do czytania prasy katolickiej. Do wyboru Go嗆 Niedzielny lub 毒鏚這. Obowi您kiem cz這wieka wierz帷ego jest sta豉 troska o rozw鎩 osobistej wiary. W dzisiejszych czasach lektura Pisma 鈍. i znajomo嗆 bie膨cych problem闚 poruszanych w prasie katolickiej jest niezmiernie wa積a w przekazywaniu wiary m這demu pokoleniu.

B鏬 zap豉 za sprz徠anie ko軼io豉 rodzinom z Os. Zar瑿owa – strona prawa i z這瞠nie ofiary w kwocie 220, w tym intencja mszalna, za tydzie prosimy Blok, a za dwa tygodnie Zar瑿ow strona lewa.