Og這szenia

OGΜSZENIA NA XXIV NIEDZIEL ZWYKㄐ

15 WRZE吉IA 2019 r.

Dzi przypada wspomnienie Naj鈍. Maryi Panny Bolesnej. W trzeci niedziel wrze郾ia obchodzimy w Polsce Dzie 字odk闚 Spo貫cznego Przekazu. S這wo Bo瞠 zapewnia nas dzisiaj, 瞠 Chrystus Jezus przyszed na 鈍iat zbawi grzesznik闚, a B鏬 to mi這sierny Ojciec, kt鏎y czeka na powr鏒 marnotrawnego syna.

W 鈔od po wieczornej Mszy 鈍. Nowenna do MB Nieustaj帷ej pomocy. Z racji 安i皻a 安i皻ego Stanis豉wa Kostki patrona m這dzie篡 zapraszamy do udzia逝 w tych nabo瞠雟twach szczeg鏊nie m這dzie przygotowuj帷 si do sakramentu bierzmowania z klas sz鏀tych, si鏚mych i 鏀mych. Kandydatom z tych klas zostan rozdane indeksy, kt鏎e b璠 podstaw w godnym przygotowaniu si do sakramentu dojrza這軼i chrze軼ija雟kiej. Po Mszy 鈍. odb璠zie si spotkanie informacyjne dla rodzic闚 klas 鏀mych.

W czwartek o godzinie 1630 zapraszamy na ognisko przy plebanii  wszystkich cz這nk闚 s逝瘺y liturgicznej: ministrant闚, lektor闚, scholi i oazy. Przez wsp鏊n modlitw i zabaw rozpoczniemy nowy rok formacyjny poszczeg鏊nych grup parafialnych dzieci i m這dzie篡.

Z Kalendarza Liturgicznego:

Poniedzia貫k – 鈍. m璚zennik闚 Korneliusza, papie瘸 i Cypriana, biskupa

字oda - 鈍i皻o 鈍. Stanis豉wa Kostki, zakonnika, patrona Polski

Pi徠ek – 鈍. m璚zennik闚 Andrzeja Kim Taegon, kap豉na, Paw豉 Chong Hasang i Towarzyszy

Sobota- 鈍i皻o 鈍. Mateusza, aposto豉 i ewangelisty.

Wszystkim solenizantom i jubilatom wypraszamy potrzebne 豉ski i Bo瞠 b這gos豉wie雟two. Szczeg鏊ne 篡czenia zdrowia, opieki Bo瞠j, wstawiennictwa Matki Naj鈍i皻szej i or璠ownictwa 安. Stanis豉wa Kostki kierujemy pod adresem ks. Kanonika Stanis豉wa Skowronka, kt鏎y w tym roku prze篡wa jubileusz 25 lecia pobytu w Osielcu jak i pod adresem naszego pana ko軼ielnego Stanis豉wa Drobnego. Niech Pan B鏬 szczodrze im wynagradza za pos逝g na rzecz Ko軼io豉 i naszej parafii. Zapraszamy wszystkie grupy doros造ch, m這dzie篡 i dzieci i osoby indywidualne do sk豉dania 篡cze naszym solenizantom w sobot 21 wrze郾ia po wieczornej Mszy 鈍.

B鏬 zap豉 za sprz徠anie ko軼io豉 rodzinom z Os. Balcerzowa i z這瞠nie ofiary w kwocie 220 z., w tym intencja mszalna, za tydzie prosimy Kotow i Harwatow, a za dwa tygodnie Solowskich.